Diko – zestaw do paznokci żelowych. Rewolucja w manicure.

Ładne i zadbane dłonie są naszą wizytówką. To priorytet wielu kobiet. Odkrycie metody żelowej zrewolucjonizowało pracę stylistek. Metodę tą nazywamy światłoutwardzalną. Każda profesjonalistka może, uzyskać efekt pięknych dłoni, stosując Diko – zestaw do paznokci żelowych.
Na rynku dostępne są setki ofert zestawów do utwardzania paznokci metodą żelową. Diko – zestaw do paznokci żelowych jest najczęściej wybierany przez klientki i właścicielki gabinetów stylizacji paznokci. Stylizacja paznokci metodą żelową kosztuje od siedemdziesięciu do stu dwudziestu złotych. Zapłacić możemy gotówką lub kartką płatniczą.
Zabiegi wykonują wykwalifikowane kosmetyczki. Każda z nich ma olbrzymią wiedzę i doświadczenie z zakresu zdobienia i przedłużania paznokci. Modelowaniem światłem sprawi, że piękne i długie paznokcie będą się utrzymywały przez wiele długich tygodni.
Diko – zestaw do paznokci żelowych pozwala na nadać płytce paznokcia wybrany przez klientkę kształt. Możemy również wybrać odpowiednią dla nas długość paznokci.
Stylistki paznokci zawsze korzystają z lakierów pochodzących ze sprawdzonych źródeł. Do wykonania zabiegów wykorzystują sprzęt i produkty hybrydowe wysokiej jakości.
Produkt Diko – zestaw do paznokci żelowych pozwoli nam zregenerować zniszczoną płytkę paznokcia. Zakryje wszelkie przebarwiania, niedoskonałości i zadba o jej kondycję.
Największą zaletą stosowania metody światłoutwardzalnej jest trwały efekt. Zestawy do zdobienia dostępne są wszystkich kolorach i odcieniach. Bogata paleta kolorystyczna i nasycone kolory pięknie prezentują się na paznokciach. Metoda żelowa to rewolucja w manicure.