Jesteś kreatywny? Nike Magista Opus są stworzone dla Ciebie!

Zima powoli ustępuje. Bez walki. Śnieg opuszcza boiska piłkarskie, aby wyprosić nas grzecznie z hali i zaprosić na świeże powietrze. Jest zachęta dla zawodników, którzy lubią dużo przestrzeni i na zielonej murawie czują się jak ryby w wodzie. Skoro przenosimy się na inną powierzchnię, wypadałoby – dla komfortu gry – zmienić obuwie. Mamy zatem dla Was idealna propozycję od samego Andresa Iniesty. Przy okazji można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, bo prezentujemy model, który nie tylko gwarantują kontrolę nad piłkę, ale są dostępne w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnej cenie – 399 złotych! (Cena katalogowa 789 PLN) Prawda, że warto?

A teraz czas na argumenty potwierdzające naszą tezę. Jest to model przeznaczony przede wszystkim dla rozgrywających, którym od dzisiaj nie będzie straszny żaden boiskowy tłok. Zero stresu. Nieograniczone rozgrywanie możliwe, dzięki niepohamowanej kreatywności.

A co zwraca największą uwagę? Na pewno innowacyjna cholewka Kanga-Lite precyzyjnie dopasowująca się do stopy. Priorytetem projektantów jest zapewnienie komfortu zawodnikom podczas gry. Zakładasz te buty i możesz skupić się już tylko na grze. Nie może być inaczej, skoro zastosowano specjalną technologię NikeSkin, która skutecznie niweluje wszystkie zbędne warstwę. But jest lżejszy i lepiej dopasowuje się do stopy.

To jednak nie wszystko! A co powiecie na trójwymiarową teksturę na całej powierzchni? Brzmi dobrze, a jeśli powiemy, że gwarantuje niesamowite tarcie i rewelacyjną kontrolę podczas kontaktu z piłką. Teraz futbolówka już wam nie odskoczy!

Tempo meczu wzrasta, a wy nie możecie nadążyć? Z butami Nike Magista Opus nie ma takiego problemu. A to za sprawą płytki ze stożkowym układem korków. Przyczepność na najwyższym poziomie, nawet podczas niekontrolowanej zmiany kierunku biegu czy sprintów. Dużą rolę odgrywają tutaj cztery korki w obszarze pięty. Trawa się nagromadzi w tym miejscu i zapewni niebywałą stabilność.

W tych butach żadne warunki atmosferyczne nie powinny być nam straszne. Zadba o to technologia All Conditions Control. Natomiast prawidłowa wentylacja możliwa jest dzięki warstwie z siateczki.

Nie można zapomnieć o lekkiej wkładce, która odzwierciedla kształt stopy, zapewniając niskoprofilową amortyzację. Czyżby model idealny? Czekamy na Wasze opinii o tych butach.