Zastanawiasz się jak korzystnie spędzić dzień z najbliższymi? To idealnie trafiłeś. Paintball Kraków to sposób na urozmaicenie sobie czasu a być może nawet w późniejszym czasie sposób na życie.

Paintball Krakówspecjalizuje się w dwóch typach rozgrywek. Jest to Speedball i Woodsball. Speedball to nic innego jak sportowa wersja paintballu, z taką różnicą, że gra odbywa się na sztucznie stworzonym terenie w przeciwieństwie do Woodsballu.
Paintball sięga dalekich lat wstecz. W rozgrywkach może brać udział młodzież, jak i dorośli. Mężczyźni oraz kobiety. Aby grać wystarczy siła walki i chęci.
Zasady paintballu są za pewne wszystkim znane. Na danym terenie znajdują się dwie przeciwne drużyny, które próbują siebie nawzajem ustrzelić. Wygraną drużyną jest ta, w której pozostało jak najwięcej zawodników nietrafionych przez kulkę przeciwnika.
Mówi się na paintball, że to nie tylko gra, ale sport. Jest to prawda, ponieważ mobilizują do wzmożonego ruchu. Zatem nie zdziwcie się, jeśli następnego dnia nie będziecie mogli wstać z łóżka.