W obecnych czasach robimy makijaż codziennie. Większość z nas nie wychodzi z domu bez chociażby maskary na rzęsach. Ma to jednak swoje przykre konsekwencje związane z niszczeniem i kruszeniem się naszych naturalnych włosków rzęsowych, związanym zarówno z nakładaniem tuszu, jak i jego późniejszym zmywaniem.

Jest jednak na to sposób. Odżywka regenerum do rzęs. Składa się z dwóch części. Pierwsza z nich przypomina eyeliner i nakładamy ją na końcówkę powieki. Natomiast drugiej używamy jak maskary, przeciągając szczoteczką po całej długości naszych rzęs.

Już po krótkim okresie stosowania możliwe jest dostrzeżenie efektów – zaczynają wyrastać nowe włoski, a spojrzenie robi się bardziej pełne. Bardzo ważna jest systematyczność – najlepiej używać odżywki codziennie, aby uzyskać najlepszy efekt.

Produkt Aflofarm ma niewątpliwe dużo zalet – jest skuteczny, w przystępnej cenie i nie podrażnia oka w taki sposób, w jaki czyni to duża ilość innych odżywek na rynku. Co więcej, jest to kosmetyk apteczny co gwarantuje wysoką jakość i skuteczność.