No właśnie- sport to zdrowie. Zdrowy tryb życia stał się ostatnio bardzo popularny. Każdy z nas marzy o pięknej, smukłej i wysportowanej sylwetce. W związku z tym, coraz więcej z nas decyduje się rozpocząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną.
Kobiety na potęgę zapisują się na fitness, siłownię, jogę, aerobik i różne tego typu zajęcia. Coraz częściej na ulicach i w parkach widać biegających lub jeżdżących na rowerach ludzi. Powstaje także bardzo wiele siłowni na świeżym powietrzu, gdzie każdy w dogodnej dla siebie porze może iść chociaż przez chwilę poćwiczyć na łonie natury.
Zrobił się to bardzo modne i bardzo dobrze. Dzisiejsze społeczeństwo składa się ze znacznej liczny osób otyłych i coraz częściej niestety są to dzieci. A jak inaczej mamy nauczyć dzieci zdrowego trybu życia, jak nie przez pokazanie tego na przykładzie ich aktywnych rodziców?
Uprawiajmy więc sport jak najczęściej to możliwe i włączajmy w to nasze pociechy, aby zadbać o ich dobre nawyki i zdrowie przez całe ich życie.