Trizer to zestaw, środek spalający tłuszcz i trzydziestodniowa dieta, indywidualna dla każdego. Podczas przyjmowania preparatu, jemy produkty, które ściśle współgrają z działaniem trizera.

Niespotykany skład, zastosowany chyba po raz pierwszy w tego typu preparatach sprawdził się i ogólnie jest to środek polecany przez internautów. Trizer opinie ma dobre, zarówno w internecie jak i pomiędzy osobami, które już skorzystały z tej propozycji odchudzania, lub są w trakcie dawkowania preparatu. Klienci, którzy zażyli lub zażywają Trizer czują się dobrze i nie odczuwają tak częstych symptomów, przy przyjmowaniu leków spalających tłuszcz, jak nadmierna potliwość lub nadpobudliwość.
Wykorzystując trzydziestodniową, załączoną dietę i przyjmując specyfik samopoczucie wielu klientów nie zmienia się, następuje zaś stopniowa utrata wagi ciała.
Realne efekty spowodowane przyjmowaniem Trizera opisywane są w internecie, jak również wrażenia i stany zdrowotne osób przyjmujących suplement, wielu z nich jest zadowolonych.