Żel do przedłużania paznokci

Każda kobieta niezależnie od wieku stara się dbać o swój wygląd. Nie od dziś wiadomo również, że piękne zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety.
w dzisiejszych czasach jest wiele różnych metod pielęgnacji i zdobienia paznokci. Jedną z nich jest przedłużanie i ozdabianie paznokci metodą żelową. Żel do przedłużania paznokci sprawdzi się w przypadku zarówno długich paznokci jak i tych krótkich.
Wykonanie paznokci żelowych nie jest skomplikowane i można je wykonać w domu ale potrzebne są do tego niezbędne narzędzia i trochę wolnego czasu, około dwóch godzin. Dla bardziej zapracowanych kobiet i tych, które nie mają zdolności manualnych aby takie pazurki samodzielnie sobie stworzyć polecana jest wizyta w salonie kosmetycznych, w którym profesjonalna manicurzystka stworzy na paznokciach wymarzony efekt.
Jeśli jednak zdecydujemy się na samodzielne wykonanie takich paznokci wypadałoby się do tego wcześniej przygotować oglądając chociażby film instruktażowy w internecie. Jeśli już teoria będzie przez nas opanowana warto zakupić sprzęt do przygotowania paznokci. Najlepiej od razu kupić cały zestaw. Jest to tańsze rozwiązanie i jednocześnie mamy pewność, że podczas wykonywania zabiegu niczego nam nie zabraknie.
Przygotowując paznokcie żelowe samodzielnie w domu należy wcześniej wybrać wzór, który chcemy aby ozdabiał nasze paznokcie. Jeżeli nasza praca nie wymaga stonowanych kolorów i wzorów to możemy sobie pozwolić na coś kolorowego. Jeżeli jednak paznokcie powinny być stonowane to warto wybrać klasyczny frencz.