Zostań królem ulicy

Séan Garnier. Śmiało może nazywać się królem ulicy. I nie mamy tutaj na myśli wojny gangów i handlu bronią czy narkotykami. Jego narzędziem są… nogi. Dzięki nim wprawia w osłupienie wielu kibiców z całego świata. Kiedy wydaje wam się, że widzieliście wszystko, wtedy ten Francuz pokazuje, jak bardzo się myliliście. Przekracza granice, o których nikomu się nie śniło. Człowiek-orkiestra. Jego życie to niekończąca się zabawa. Daje radość innym, jednocześnie pokazując, że piłka nożna nie musi być poważna, komercyjna, przesiąknięta pieniędzmi. Często zapominamy, że głównym celem jest zabawa. Séan Garnier przypomina nam o tym nieustannie, angażując do swoich popisów publiczność.

Skoro ma tak niesamowitą technikę, potrafi zachować zimną krew, jest w stanie ośmieszać Neymara, to dlaczego nie zajął się zawodowo piłką nożną na pełnowymiarowym boisku? Wszystko przez groźną kontuzję, która zamknęła mu drzwi do kariery. Nie poddał się. Wiedział, że w jego żyłach płynie piłkarska krew. Skoro nie mógł wejść drzwiami, spróbował oknem. Wdarł się na sam szczyt freestyle’owego świata. Magik, który jako różdżki używa wielu narzędzi.

Nie byłoby sukcesów, gdyby nie odpowiedni sprzęt. Ostatnio zaprezentował się szerszej publice w nowych butach. Mowa o turfach Nike Mercurial X Proximo. Przy projektowaniu tych niezwykłych butów maczała palce najnowsza technologia, która zapewnia czucie piłki najnowszym poziomie. Zawodnicy pokroju Garniera nie mogą sobie pozwolić na choćby chwilę zawahania. Buty muszą spełniać wszystkie zachcianki właściciela. Dlatego widoczny na zdjęciu model jest wyposażony w teksturowaną cholewkę Flyknit, która w połączeniu z technologią Dynamic Fit zapewnia idealne dopasowanie do stopy.

To nie koniec zalet Nike Mercurial X Proximo. Niezależnie od panujących warunków atmosferycznych, technologia ACC pozwala zachować kontrolę nad piłką. Całość dopełnia amortyzowana wkładka i niesamowity wygląd. Buty robią wrażenie. Szczególnie ich odblaskowe elementy. Teraz możesz ćwiczyć triki także w nocy!