Nike Radiation Flare Pack – mocne wejście w 2017 rok

Firma Nike potrafi zaskakiwać! Tym razem zrobiła to za pomocą nowej kolekcji butów piłkarskich Nike Radiation Flare Pack, opartej na nowoczesnej technologii, które ma jeszcze bardziej uprzyjemnić grę. Idealne dla prawdziwych boiskowych zabijaków, czyli snajperów, którzy tylko czyhają na swoją okazję. Nie bez powodu buty Nike Hypervenom III to narzędzie, które używa Robert Lewandowski do rozrywania siatek rywali.

Poza – największą perełką całej kolekcji – do wyboru mamy także najnowsze modele butów Mercurial, Tiempo oraz Magista. Nike odpowiada solidną porcją pocisków, skierowanych w kierunku wymagających zawodników, grających na… wymagających boiskach. Co mamy na myśli? Przede wszystkim specjalną technologię Anti Clog Traction, która udowadnia, że nie trzeba być gwiazdą światowego formatu, żeby móc wstąpić do rodziny Radiation Flare Pack. Skutecznie walczy z błotem na podeszwie, więc od dzisiaj żadna nawierzchnia – nawet przy ogromnej ulewie i błocie – nie będzie nam straszna.

Ta kolekcja to idealna odskocznia od przedłużającej się zimy. Dlatego postawiono na jaskrawe kolory, które jednocześnie sprawią, że zaczniemy być jeszcze bardziej zauważani na boisku. Nie tylko przez swoje duże umiejętności. Powrót przyjaznej aury można uznać za przypieczętowany.

A jaką kolorystykę mamy do wyboru? Mercurial – odcienie zielonego, Magista – elektryzująca pomarańcz, Tiempo – tajemniczy kolor volt, a Hypervenom to wiosenna mieszanka kolorów. Zmiksowane odcienie zieleni, żółci, pomarańczy z czarnymi elementami. Niesamowity design ukryty w bucie.

Nike postanowiło tym razem pójść jeszcze szerzej, oferując także modele dla pań, który coraz chętniej ubierają buty piłkarskie.

Najnowsza kolekcje Nike Radiation Flare Pack zyskała już uznanie wśród piłkarzy (np. Francesco Totti oraz Milos Krasic), właśnie ze względu na różnorodność, uniwersalność i powszechność. Mamy do wyboru buty dla zawodników o różnym poziomie zaawansowania. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Szczególnie ciekawym modelem, który uległ nieznacznym modyfikacjom technologicznym jest Nike Mercurial Superfly V, który został wyposażony w specjalne żeberka „Speed Rib”, dzięki którym można jeszcze lepiej czuć piłkę. Z kolei model Nike Magista Obra II został wzbogacony o zupełnie nową strukturę „Ball Texture” i specyficzny układ korków, o kolistej lokalizacji powyżej śródstopia. Wygląda bardzo efektownie, tak jak wszystkie prezentowane modele!