podroze (8)HOTEL STARY leży w samym centrum Starego Krakowa 20 metrów zaledwie od Rynku Głównego i Narodowego Teatru Starego.
Hotel zajął pierwsze miejsce w prestiżowym paryskim konkursie w kategorii ?najlepsza architektura wnętrza hotelowego w Europie? pokonując inne tego typu świetne hotele Europy. Pięciogwiazdkowy hotel Stary łączy tradycje starej historycznej kamienicy z komfortem i nowoczesnością. Wszystkie pokoje ( 53 na 110 osób) są klimatyzowane, wyposażone w telewizję satelitarną, dostęp do szybkiego Internetu, minibar, sejf oraz łazienkę z jacuzzi.
Wyjątkową atmosferę hotelu podkreślają freski na ścianach, odtworzone z detalami zabytkowe stropy, parkiety, orientalne dywany i robione na zamówienie drewniane meble.
Można też zorganizować w Hotelu Starym spotkanie biznesowe, konferencję czy sympozjum, gdyż dysponuje on dwoma salami konferencyjnymi na 160 miejsc ( w układzie teatralnym), a kompleksowa obsługa zwiększa komfort uczestników takiej imprezy.
W podziemiach obiektu usytuowany jest kompleks fitness z sauną fińską, łaźnią parową, grotą solną i gabinetami masażu a także basenami lazurowymi, a panoramę Krakowa można podziwiać z tarasu widokowego.