Kwatery Miedzyzdroje (7)Jeśli należymy do tych osób, których zawsze jest wszędzie pełno, prawdopodobnie nie odpowiadałyby nam wakacje, w trakcie których musielibyśmy leżeć i wyłącznie się relaksować. Skoro zatem sami organizujemy dla siebie wypoczynek, tak go przygotujmy, by był on pełen aktywności fizycznej.

Jeśli póki co szukamy w ogóle noclegu nad polskim morzem, zdecydujmy się na takie Kwatery Miedzyzdroje, które będą oddalone od plaży przynajmniej o kilka kilometrów. Codziennie będziemy musieli dzięki temu pokonywać ten dystans, by dopiero po porannym ruchu rozłożyć swoje obozowisko na piasku. Nie traćmy jednak cennego czasu i zamiast na dobre się rozstawiać w jednym miejscu, wędrujmy brzegiem morza, oddalając się od plaż strzeżonych. Jeśli odejdziemy od nich chociaż kawałek dalej, prawdopodobnie natrafimy na miejsca nieprzeludnione, które zapewnią nam cisze i spokój.

Aktywnością fizyczną można się cieszyć w każdym miejscu i w każdej sytuacji. Robiąc to nawet na wakacjach, zapewniamy sobie świetne samopoczucie.