turystyka (9)Wakacje zawsze planuję w taki sposób, żeby odwiedzić jak najwięcej miejsc, które mnie interesują. Turystyka to moje hobby, które realizuję z dużym zaangażowaniem. Najpierw szczegółowo planuję trasę i dużo czytam na temat miejsc, które zamierzam odwiedzić. Następnie próbuję dopasować moje przyszłe podróże do jakiegoś klucza. Na przykład wędruję tropem zabytków albo jakiegoś motywu literackiego. Zdarza się także, że szukam miejsc związanych z jakąś osobą.

Moje podróże są dla mnie niesamowicie inspirujące. Przywożę z nich wiele pamiątek oraz zdjęć, z których następnie układam kolaże. Prowadzę także blog, na którym opisuję, gdzie byłam i co widziałam. Oczywiście tematem mojego bloga jest przede wszystkim turystyka, ale poruszam na nim także tematy luźniej z nią związane.
Kiedy zaplanuję sobie konkretny wyjazd, już nic nie może mnie powstrzymać. Moje podróże są dla mnie bardzo ważne, zatem nie potrafię z nich zrezygnować. Zresztą turystyka stanowi dla mnie coś w rodzaju koła napędowego w życiu.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.