tani hostel (10)Centrum to 10 pokoi i 15 apartamentów willowych standardowych i de luxe oraz 2 sale konferencyjne na 200 gości.
Obiekt położony jest w bajkowej okolicy Wielkich Jezior Mazurskich gdzie można aktywnie wypocząć, zadbać o zdrowie i urodę, oderwać się od rzeczywistości i codziennego pośpiechu, napawać się niezniszczoną jeszcze dziką naturą. Pokoje są przyjaźnie urządzone,w ciepłych przyjemnych kolorach, z kameralną atmosferą, z przyjemną jazzującą muzyką?centrum oferuje najróżniejsze atrakcje, więc nudzić się tu jest raczej trudno.
W eleganckiej restauracji każdy znajdzie w menu coś dla siebie,a posiłek na pewno uprzyjemni wspaniały widok na Jezioro Święcany, a kto lubi trochę więcej ?luzu? znajdzie odpowiednią atmosferę w tawernie Karaka.
Instytut Wellness & SPA oferuje holistyczną pielęgnację ciała. Centrum jako jedne z pierwszych w kraju wprowadziło do swej oferty pakiety prestiżowe na przykład tygodniowe lub dwutygodniowe programy, odchudzająco ? odmładzające, polegające na połączeniu ćwiczeń odmładzających, aquaaerobiku, nordic walking i odpowiedniej diety opracowanej przez profesjonalistów.
Także klient biznesowy wyjedzie stąd usatysfakcjonowany, gdyż kompleksowa obsługa imprez jest doskonała.