podroze (16)Hotel Rogal Baltic umieszczony jest w budynku w stylu przedwojennej willi pięknej architektonicznie i położonej w świetnym miejscu: tylko 150 metrów od plaży w sosnowym lesie. Doskonała kuchnia, stylowe wnętrza, bliskość morza i drzewa naokoło sprawiają, że jest to miejsce z wyjątkowym klimatem doskonałe zarówno na rodzinny urlop jak i spotkania biznesowe.
Hotel oferuje 140 miejsc noclegowych w 58 pokojach i apartamentach. Każdy pokój jest stylowo umeblowany z balkonem, wyposażony w sprzęt multimedialny i dostęp do Internetu. Apartamenty dodatkowo mają do dyspozycji osobiste sauny. Klient biznesowy ma możliwość zorganizowania konferencji, szkolenia czy innego tego typu spotkania,gdyż hotel dysponuje salą konferencyjną na 200 miejsc, doskonale wyposażoną w potrzebny sprzęt.
Hotelowa restauracja serwuje dania z kuchni śródziemnomorskiej, a w menu znajdują się takie frykasy jak: dziczyzna, dania z ryb, pasty, wspaniałe desery i bogaty wybór win.
Hotel ma też specjalną ofertę dla dzieci: w razie potrzeby jest dostępna profesjonalna opiekunka a i menu zostało dostosowane do gustu najmłodszych gości hotelu.