Hotele nad morzem (3)Nasze polskie morze wciąż posiada liczne grono wielbicieli. Mimo tego, że coraz częściej wybieramy kierunki zagraniczne, wiele osób twierdzi, że nigdzie nie ma takiego klimatu.
Niektórzy uważają nasze wybrzeże za tandetne, zdominowane przez stragany z pamiątkami, smażalnie ryb i automaty z grami. Inni z kolei uważają, że w tym tkwi cały jego urok. Prawda jest taka, że ile osób, tyle opinii.
Kiedy nadchodzą wolne od pracy dni, drogi dojazdowe nad wybrzeże zapełniają się samochodami. Czasem może nastąpić problem ze znalezieniem noclegu. Hotele nad morzem pękają w szwach, zwłaszcza w okresie wakacyjnym, warto więc zawczasu zarezerwować sobie miejsce.
Wystarczy wpłata niewielkiej zaliczki, byśmy mieli pewność, że miejsce do spania już na nas czeka. Inaczej możemy stracić cały dzień na bezowocne poszukiwania wolnego pokoju.
Warto pamiętać, że polskie morze drożeje z roku na rok i ceny panujące w naszych krajowych kurortach, dorównują już tym zagranicznym. Dlatego coraz więcej osób wybiera bardziej egzotyczne kierunki.