birma-wycieczki-10Birma wycieczki powinni koniecznie zaplanować osoby, którym bliski jest orient, buddyzm i fascynacja niecodzienną kulturą i tradycjami.

Birma to kraj tysiąca przepięknych świątyń buddyjskich i dziewiczych plaż. Przez wiele lat było to miejsce odcięte od reszty świata, dlatego technologia dotarła do Birmy nieco później, ale może dlatego tak bardzo fascynuje turystów, na których się obecnie szerzej otwarła. Od kilku lat Birma wycieczki są jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc.

Zwiedzając Birmę, trzeba koniecznie pojechać do jej wschodniej części. Jest to miejsce najchętniej odwiedzane przez turystów i pielgrzymów, gdzie zwiedzanie głębokich, ciemnych jaskiń z setkami posągów i figurek buddyjskich, które datuje się na 1773, może stanowić dla turystów nie lada gratkę. Przy okazji warto także odwiedzić starożytne miasto Bagan.

Birma wycieczki to okazja do zaplanowania niecodziennej wyprawy obfitującej w spektakularne zabytki, tajemnice, legendy, ale można także odwiedzić Yangon, które dorównuje przepychem, doskonałymi restauracjami hotelami, nocnymi klubami najlepiej rozwijającym się miastom na świecie. Yangon to miasto zabawy i nigdy niegasnącej energii.